30–31 oktober · Halloweenweekend op Malta

Halloween Malta 2026

Beweeg over een kaart om het feest te onthullenTik op een kaart om het feest te onthullen

Halloween 2026 op Malta is een heel weekend: Tower of Terror in TwentyTwo op vrijdag 30 oktober, en op zaterdag 31 oktober, op halloweenavond zelf, The Haunted Toy Room in Toy Room Malta (Pacha) of Halloween in Infinity by Hugo's. Tower of Terror en The Haunted Toy Room zijn al te koop. Bij The Haunted Toy Room: topdj's, gekke vibes en een volle dansvloer van 23:00 tot 04:00. Verkleed je, kom langs en ga los.

Deuren open over

11Dagen
22Uur
05Min
43Sec

Het is halloweenavond: The Haunted Toy Room en Halloween in Infinity by Hugo's, tot 04:00.

3 halloweenfeesten op Malta

Vrijdag trapt af in TwentyTwo; op zaterdag, op halloweenavond zelf, kies je tussen The Haunted Toy Room en het dakterras van Infinity by Hugo's. Overal deuren open om 23:00, feest tot 04:00.

  1. Vrijdag 30.10 · 23:00–04:00 · 17+

    Tower of Terror

    TwentyTwo (Level 22) · St Julian's

    Te koop

  2. Zaterdag 31.10 · 23:00–04:00 · 17+

    The Haunted Toy Room

    Toy Room Malta (Pacha) · Paceville

    Te koop

  3. Zaterdag 31.10 · 23:00–04:00

    Halloween in Infinity by Hugo's

    Infinity by Hugo's · Paceville

    Binnenkort

Halloweentickets

Kies je avond en koop online.

  1. 30.10Vrijdag

    Tower of Terror

    TwentyTwo (Level 22) · St Julian's · 23:00–04:00 · 17+

    vanaf €15Tickets kopen
  2. 31.10Zaterdag

    The Haunted Toy Room

    Toy Room Malta (Pacha) · Paceville · 23:00–04:00 · 17+

    vanaf €15Tickets kopen
  3. 31.10Zaterdag

    Halloween in Infinity by Hugo's

    Infinity by Hugo's · Paceville · 23:00–04:00

Wanneer het is

Halloween 2026 op Malta is een heel weekend: Tower of Terror in TwentyTwo op vrijdag 30 oktober, en op zaterdag 31 oktober, op halloweenavond zelf, The Haunted Toy Room in Toy Room Malta en Halloween in Infinity by Hugo's. Alle drie duren van 23:00 tot 04:00.

Waar het gebeurt

Drie locaties in St Julian's: TwentyTwo, de club op Level 22 met panoramisch uitzicht (vrijdag); Toy Room Malta, de club van Pacha in Paceville, en Infinity by Hugo's, op het dakterras van Hugo's Boutique Hotel in Paceville (zaterdag).

Kostuum telt mee

Een kostuum hoort erbij: de dresscode van Tower of Terror is een halloweenkostuum, en de officiële uitnodiging van The Haunted Toy Room is duidelijk: verkleed je, kom langs en ga los. Op Malta worden kostuums serieus genomen, dus bedenk het jouwe vóór je vertrekt.

Tickets en entree

Tickets voor The Haunted Toy Room worden online verkocht via GetYourTickets: First Batch €15, Second Batch €20, VIP Ticket €25 en VIP Ticket 2 €30 (de twee VIP-tickets met toegang tot de VIP-zone), plus servicekosten. Ook de tickets voor Tower of Terror zijn te koop: Early Bird €15, First Batch €20, Second Batch €25 en Third Batch €30. Tickets voor Halloween in Infinity by Hugo's zijn nog niet te koop: laat je e-mailadres achter op de pagina van het feest en we laten het je weten zodra ze er zijn.

Welk halloweenfeest op Malta kies ik?

Dat hangt af van de avond en de sfeer die je zoekt. Vrijdag 30 oktober: Tower of Terror in TwentyTwo, de club op de 22e verdieping in St Julian's met panoramisch uitzicht. Zaterdag 31 oktober, op halloweenavond zelf: The Haunted Toy Room in Toy Room Malta (Pacha) in Paceville, of Halloween in Infinity by Hugo's, op het dakterras van Hugo's Boutique Hotel. Alle drie duren van 23:00 tot 04:00.

Kan ik naar meer dan één halloweenfeest?

Ja. Tower of Terror is op vrijdag 30 oktober en de andere twee op zaterdag 31 oktober, dus je kunt beide avonden uit. Op zaterdag zijn The Haunted Toy Room en Halloween in Infinity by Hugo's op hetzelfde moment (23:00 tot 04:00), dus kies er voor halloweenavond één.

Hoe kom ik bij de halloweenfeesten en weer terug?

Alle drie zijn in St Julian's: TwentyTwo in Portomaso, en Toy Room Malta en Infinity by Hugo's in Paceville, de uitgaanswijk. Taxi-apps zoals Bolt en eCabs rijden op feestavonden de hele nacht, en de meeste bezoekers verblijven in St Julian's of Sliema.